Rekomendacja PZM w sprawie odwołania i zmiany terminu zawodów. Bez imprez do 21 maja

GKSŻ opublikował komunikat, z którego wynika, iż do 21 maja wydłuża się okres, w którym związek rekomenduje zawieszenie takich wydarzeń, jak organizacja zawodów, imprez i szkolenia w zakresie działalności PZM. Przełożone zostały też planowane na maj: finał MPPK i finał Srebrnego Kasku.


Treść komunikatu:

– W nawiązaniu do poprzedniego komunikatu w sprawie rekomendacji odwołania/zmiany terminu zawodów w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-18, chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2, Polski Związek Motorowy rekomenduje organizatorom zawodów, imprez oraz szkoleń w zakresie działalności PZM, wydłużenie okresu zawieszenia tych wydarzeń, do dnia 21 maja 2020 roku.

PZM w komunikacie przypomina też istotne dla rekomendacji rozporządzenia Rady Ministrów z 19 kwietnia 2020 roku. Chodzi tutaj głównie o zakaz zgromadzeń.

Przy okazji rekomendacji GKSŻ przełożyła też planowany na 2 maja finał MPPK w Grudziądzu i planowany na 21 maja finał Srebrnego Kasku w Łodzi. Nowe terminy zostaną podane w odrębnym komunikacie.

2. Liga Żużlowa