Zadaj Dariuszowi Cieślakowi z GKSŻ pytanie o terminarz

Za nami ogłoszenie terminarza Krajowej Ligi Żużlowej. Cieszymy się z pozytywnych opinii, ale nie uciekamy przed krytycznymi. Dlatego wiceprzewodniczący GKSŻ Dariusz Cieślak chętnie odpowie na wszystkie wasze pytania i wątpliwości.

Dariusz Cieślak już tłumaczył, dlaczego terminarz KLŻ wygląda tak, nie inaczej. Wyjaśniał, dlaczego przy możliwym starcie siedmiu drużyn zdecydowaliśmy się na play-off, w którym weźmie udział aż sześć zespołów. Mając jednak na uwadze to, że pojawia się wiele pytań i wątpliwości postanowiliśmy wyjść im naprzeciw. Jeśli ktoś chciałby o coś zapytać twórcę terminarza KLŻ na sezon 2024, to zapraszamy.

– Przy sześciu, czy siedmiu drużyna nie ma łatwych rozwiązań i prostych recept. Mając niepełny skład, nie jest łatwo ułożyć to wszystko tak idealnie, jakbyśmy tego chcieli. Pamiętajmy też, że terminarz jest pochodną wielu składów. W tym przypadku chcieliśmy też odpowiedzieć na głosy dotyczące konieczności wydłużenia rozgrywek – mówi Cieślak, dodając, że chętnie odpowie na każdą wątpliwość dotyczącą ostatecznego kształtu terminarza KLŻ na 2024.

Pytania możecie zadawać w komentarzach pod wpisem na naszym fanpage’u. Macie czas do poniedziałku, do północy. Odpowiedzi zostaną zamieszczone w osobnej publikacji, która pojawi się na naszej stronie i w mediach społecznościowych. – Zapraszam, jestem do państwa dyspozycji – kwituje wiceprzewodniczący GKSŻ.

2. Liga Żużlowa