Aktualności

24
maj

Pierwsza kobieta toromistrz w Polsce! „Zostałam nim przez przypadek”

Tor w Pile przygotowuje Wiktoria Piszczek, uczennica szkoły średniej. – Miałam być przez chwilę, a jestem już trzy lata – mówi pierwsza kobieta toromistrz w Polsce.
23
maj

Awizowane składy na niedzielny mecz Kolejarza z MF Trans Landshut Devils

Poznaliśmy awizowane składy na niedzielne spotkanie OK Kolejarza Opole z MF Trans Landshut Devils. Mecz rozpocznie się o godzinie 15.00. Opolski klub zapowiada szereg atrakcji dla kibiców. Organizatorzy chcą też uczcić pamięć Andrieja Kudriaszowa, który przegrał walkę z nowotworem. 
22
maj

Kolejne podejście do meczu Start – Landshut, jest nowy termin

– Informujemy, że zaległe zawody 4. rundy KLŻ pomiędzy drużynami Ultrapur Start Gniezno a Trans MF Landshut Devils odbędą się w dniu 31 maja 2024 r. (piątek) o godz. 18:00. Spotkanie pokaże telewizja – czytamy w najnowszym komunikacie GKSŻ.
21
maj

Mecz Ultrapur Start Gniezno-Trans MF Landshut Devils odwołany

Mecz Ultrapur Start Gniezno-Trans MF Landshut Devils został odwołany. Doceniając cały wysiłek ludzi i klubu z Gniezna, którym udało się po wczorajszym zalaniu doprowadzić tor do takiego stanu, że dziś o godzinie 17:00 na tym torze odjechali trening GKSŻ została zmuszona do odwołania zaplanowanych na środę zawodów.
21
maj

Pompy chodziły prawie do północy. Mecz w Gnieźnie odwołany.

Ultrapur Start Gniezno zrobi wszystko, żeby środowe spotkanie z MF Trans Landshut Devils doszło do skutku. – Jest krucho z terminami, a my nie chcemy czekać do lipca na kolejny mecz u siebie – mówi dyrektor klubu Radosław Majewski.
20
maj

Liga Typerów KLŻ. Zagraniczny duet nie zwalnia tempa

Daniels Cirkilevics oraz Bernhard Muggenthaler przewodzą naszej lidze typerów. Po niedzielnych meczach panowie dołożyli po 2 punkty i jeśli w środę będą równie skuteczni w przypadku zaległego spotkania Ultrapur Start – MF Trans Landshut Devils, to coraz trudniej będzie ich dogonić.
1 2 3 161

2. Liga Żużlowa