AKTUALNOŚCI

09
maj

Ekstraligowcy wygrali rundy eliminacyjne IMP

Zakończyły się trzy czwartkowe rundy eliminacyjne Indywidualnych Mistrzostw Polski. Miały odbyć się cztery, ale zawody w Gdańsku zostały odwołane w związku ze stanem pierwszego łuku. Rozegrane trzy turnieje padły łupem zawodników startujących na co dzień w PGE Ekstralidze – Piotra Pawlickiego, Kacpra Woryny oraz Jarosława Hampela.
08
maj

Listy startowe eliminacji IMP. Reprezentanci Polski walczą o awans

9 maja rundy eliminacyjne IMP w Krakowie, Krośnie, Gdańsku i Gnieźnie. Poniżej publikujemy listy startowe tych zawodów. Nie brak na nich reprezentantów Polski.
23
kwi

Poznaliśmy kalendarz Indywidualnych Mistrzostw Polski 2024!

6 lipca wystartuje tegoroczny cykl Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Rozgrywki od tego sezonu prowadzone będą przez nowego Promotora, który wspólnie z PZM i nadawcą Canal+ zapowiada w nim szereg zmian.
05
wrz

 Od pięciu lat nie schodzi z podium. Głośno o tym nie mówi, ale taki jest cel

Bartosz Zmarzlik zdobył trzeci złoty medal IMP na żużlu z rzędu. W sumie jest to piąty medal IMP z rzędu, bo w latach 2019-2020 zdobywał srebro. Na złoto przerzucił się w 2021 i nie może przestać. Zmarzlikowi mocno sprzyja formuła IMP złożonego z trzech turniejów, bo nawet jeśli w jakichś zawodach zdarzy mu się chwila...
04
wrz

Kołodziej najlepszy w Łodzi! Zmarzlik obronił tytuł!

Pomysł organizacji trzeciego finału Indywidualnych Mistrzostw Polski na łódzkiej Motoarenie okazał się strzałem w dziesiątkę. Kibice obejrzeli naprawdę ciekawe widowisko, które zakończyło się wygraną Janusza Kołodzieja.
04
wrz

Bartosz Zmarzlik bliski obrony tytułu. Dziś w Łodzi trzeci finał CANAL+ online IMP na żużlu

Już dziś, czyli 4 września poznamy indywidualnego mistrza Polski na żużlu. Po dwóch turniejach – na torach w Rzeszowie i Pile – na czele klasyfikacji generalnej znajduje się Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin). Obrońca tytułu wyprzedza Macieja Janowskiego (Betard Sparta Wrocław) oraz Patryka Dudka (For Nature Solutions Apator Toruń). Decydujący turniej rozpocznie się na Moto...
25
sie

Ruszyła sprzedaż biletów na finał IMP w Łodzi. Ważna zmiana w obsadzie

4 września o 19.00 ostatnia runda Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Turnieje w Rzeszowie i w Pile wygrał Bartosz Zmarzlik. Czy w Łodzi postawi on pieczęć i obroni tytuł? Kilka punktów przewagi nad rywalami ma, ale musi być czujny. Na pewno warto zobaczyć najlepszych polskich żużlowców w akcji na stadionie w Łodzi.
22
sie

Finałowa runda IMP 4 września w Łodzi

Główna Komisja Sportu Żużlowego podjęła decyzję o organizacji decydujących zawodów – Finału numer 3 o Indywidualne Mistrzostwo Polski na żużlu na stadionie Moto Arena Łódź w dniu 4 września 2023 o godzinie 19.00. Już teraz zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na te zawody.
31
lip

Finał IMP w Krośnie ponownie przełożony

Drugie podejście do finału IMP w Krośnie, które zostało zaplanowane na 31 lipca, nie doszło do skutku ze względu na nieodpowiedni stan toru. Nowy termin zawodów nie jest znany.
30
lip

Finał IMP przełożony na 31 lipca

Nie będzie dziś ścigania w Krośnie. Finał IMP został przełożony na 31 lipca. Uczestnicy rywalizacji mieli zastrzeżenie do nawierzchni. A w związku tym, że najważniejsze jest bezpieczeństwo zawodników, to stąd taka, a nie inna decyzja. 
29
lip

Czy Bartosz Zmarzlik wygra po raz trzeci?

W niedzielę na torze w Krośnie zostanie rozegrany trzeci finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na razie liderem klasyfikacji generalnej jest trzykrotny mistrz świata Bartosz Zmarzlik. Czy żużlowiec Platinum Motoru Lublin postawi kropkę nad i w ostatniej rundzie?
16
lip

Gollob nie ma wątpliwości. On jest o krok od złota

Bartosz Zmarzlik wygrał 2. rundę CANAL+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. W rundzie zasadniczej 3-krotny mistrz świata stracił 2 punkty, ale w finale był szybki i bezbłędny.
1 2