Aktualności IMP

05
wrz

 Od pięciu lat nie schodzi z podium. Głośno o tym nie mówi, ale taki jest cel

Bartosz Zmarzlik zdobył trzeci złoty medal IMP na żużlu z rzędu. W sumie jest to piąty medal IMP z rzędu, bo w latach 2019-2020 zdobywał srebro. Na złoto przerzucił się w 2021 i nie może przestać. Zmarzlikowi mocno sprzyja formuła IMP złożonego z trzech turniejów, bo nawet jeśli w jakichś zawodach zdarzy mu się chwila...
04
wrz

Kołodziej najlepszy w Łodzi! Zmarzlik obronił tytuł!

Pomysł organizacji trzeciego finału Indywidualnych Mistrzostw Polski na łódzkiej Motoarenie okazał się strzałem w dziesiątkę. Kibice obejrzeli naprawdę ciekawe widowisko, które zakończyło się wygraną Janusza Kołodzieja.
04
wrz

Bartosz Zmarzlik bliski obrony tytułu. Dziś w Łodzi trzeci finał CANAL+ online IMP na żużlu

Już dziś, czyli 4 września poznamy indywidualnego mistrza Polski na żużlu. Po dwóch turniejach – na torach w Rzeszowie i Pile – na czele klasyfikacji generalnej znajduje się Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin). Obrońca tytułu wyprzedza Macieja Janowskiego (Betard Sparta Wrocław) oraz Patryka Dudka (For Nature Solutions Apator Toruń). Decydujący turniej rozpocznie się na Moto...
25
sie

Ruszyła sprzedaż biletów na finał IMP w Łodzi. Ważna zmiana w obsadzie

4 września o 19.00 ostatnia runda Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Turnieje w Rzeszowie i w Pile wygrał Bartosz Zmarzlik. Czy w Łodzi postawi on pieczęć i obroni tytuł? Kilka punktów przewagi nad rywalami ma, ale musi być czujny. Na pewno warto zobaczyć najlepszych polskich żużlowców w akcji na stadionie w Łodzi.
22
sie

Finałowa runda IMP 4 września w Łodzi

Główna Komisja Sportu Żużlowego podjęła decyzję o organizacji decydujących zawodów – Finału numer 3 o Indywidualne Mistrzostwo Polski na żużlu na stadionie Moto Arena Łódź w dniu 4 września 2023 o godzinie 19.00. Już teraz zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na te zawody.
31
lip

Finał IMP w Krośnie ponownie przełożony

Drugie podejście do finału IMP w Krośnie, które zostało zaplanowane na 31 lipca, nie doszło do skutku ze względu na nieodpowiedni stan toru. Nowy termin zawodów nie jest znany.
30
lip

Finał IMP przełożony na 31 lipca

Nie będzie dziś ścigania w Krośnie. Finał IMP został przełożony na 31 lipca. Uczestnicy rywalizacji mieli zastrzeżenie do nawierzchni. A w związku tym, że najważniejsze jest bezpieczeństwo zawodników, to stąd taka, a nie inna decyzja. 
29
lip

Czy Bartosz Zmarzlik wygra po raz trzeci?

W niedzielę na torze w Krośnie zostanie rozegrany trzeci finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na razie liderem klasyfikacji generalnej jest trzykrotny mistrz świata Bartosz Zmarzlik. Czy żużlowiec Platinum Motoru Lublin postawi kropkę nad i w ostatniej rundzie?
16
lip

Gollob nie ma wątpliwości. On jest o krok od złota

Bartosz Zmarzlik wygrał 2. rundę CANAL+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. W rundzie zasadniczej 3-krotny mistrz świata stracił 2 punkty, ale w finale był szybki i bezbłędny.
14
lip

Będą wielkie powroty. Jego powinien się obawiać Zmarzlik

W niedzielę druga runda IMP. Tym razem najlepsi polscy żużlowcy przyjadą do Piły. Po pierwszej rundzie czołówkę stanowią Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Piotr Pawlicki. Piła może jednak mocno namieszać w klasyfikacji. – Albo też załatwić sprawę złotego medalu – mówi Sławomir Kryjom, menadżer Trans MF Landshut Devils.
28
cze

Przemysław Pawlicki z dziką kartą na CANAL+ online IMP

Odkrywamy karty przed CANAL+ online IMP – Finał 2 – Piła. Decyzją Głównej Komisji Sportu Żużlowego Przemysław Pawlicki będzie zawodnikiem, który w Pile pojedzie z numerem 16 na plastronie. Rywalizacja w drugiej odsłonie rywalizacji o medale IMP rozpocznie się 16 lipca o godzinie 15:30 na stadionie przy ul. Bydgoskiej. Bilety są wciąż w sprzedaży online.
08
cze

Obrońca tytułu wygrywa pierwszą rundę IMP w Rzeszowie

Nie było niespodzianki w Rzeszowie. Bartosz Zmarzlik wygrał pierwszą rundę IMP 2023 z dużą przewagą nad rywalami. O drugie miejsce bili się Maciej Janowski i Piotr Pawlicki. Janowski wygrał o błysk szprychy.